Новини Торгова марка:


Новини

Представляємо Вашій увазі наш новий продукт - Стінові панелі 12117.

Останнім часом особливої популярності серед дизайнерських та архітекторських рішень набувають дерев'яні рейки. Адже це один з доволі легких способів надати інтер'єру привабливості і, зрештою, просто виказати свою не лише практичність, а і оригінальність. Показати, що до своєї справи Ви підійшли з душею. ;)
Як наслідок, будь яка популярна тема, розвиваючись і удосконалюючись - отримує цікаві альтернативні рішення-продовження.

Одним з таких рішень і є такі стінові рейкові панелі, як 12117!
Адже вони ...

Нова модель плінтуса у складській програмі – ПП1260!

Додаємо у виробництво на постійній основі найбільш компактну на сьогодні нашу модель плінтусу  - ПП1260.

 Даний плінтус стане в нагоді тим, хто облаштовує маленькі квартирні кімнати, кухні чи коридори. Або ж любителям мінімалістичного стилю.

Модель стане чудовою альтернативою пластиковому плінтусу, і той, хто небайдужий до найменших дрібниць своєї оселі — по справжньому її оцінить. Адже, не дивлячись на свої маленькі габарити вона цілком і повністю зберігає свої преміум переваги плінтусу МДФ - охайне і красиве оформлення кутів, з’єднань та закінчень. Та і загалом красивий, сучасний і цілком не бюджетний вигляд.

Новий декор у складській програмі!

На ваші численні прохання ми додали в нашу складську декористику — чорний колір. Це — вимога часу! Сучасний, строгий варіант, який буде органічно виглядати не лише в бізнес центрах, готелях, та офісних приміщеннях, а й прийде до смаку молоді, та стане стильним аксесуаром тим, хто хоче витончено підкреслити холодний, виразний стиль вашої оселі. Традиційно, наш чорний - не простий!  Це водостійка плівка ПВХ, і вона має покриття — РЕ! Що помітно підкреслює його преміальність у порівнянні з традиційними паперовими конкурентами.
Тож — легко втілюйте свої проекти з нами!

Новий каталог.

Шановні колеги!
Для тих, хто постійно працює з нашою продукцією ми створили новий каталог. В ньому вказана уся необхідна технічна інформація, та продемонстровано наочні приклади інтер’єрів з використанням продукції бренду «Супер Профіль». З питань отримання каталогів, та будь якої іншої рекламної продукції звертайтесь в офіс компанії за телефоном +38 044 209 3214.
Також, ви можете завантажити його у електронному вигляді звідси .
 
Або ж переглянути у відеоформаті:

Новий товар в асортименті — Фасадні Панелі МДФ!

Шановні колеги, раді запропонувати Вам нові румунські Фасадні Панелі МДФ на ринку України - від Торгової Марки YILDIZ ENTEGRE!
Це високоякісний і, разом з тим доступний матеріал, який, зазвичай, використовують для виготовлення меблевих фасадів. Впевнені — нова пропозиція сподобається Вам, та займе гідне місце на ринку.

Інформація щодо вартості знаходиться на сторінці з прайс-листами.
З більш детальною інформацією, щодо самих Фасадних Панелей ознайомтесь, будь ласка, на сайті компанії YILDIZ ENTEGRE.
По умовах співпраці, звертайтесь, будь ласка, в офіс компанії Супер Профіль.

Нові декори у складській програмі!

Зважаючи на високу популярність світло-сірих холодних відтінків сьогодні - додаємо у складську програму  два нових сучасних декори.

Це – Дуб Глазго, та Дуб Тревіс!

Вони добре підійдуть до великої кількості ламінатів багатьох виробників, та вишукано підкреслять Ваше дизайнерське рішення.

А також матимуть велику популярність серед меблевиків, так як мода на світло-сіре – популярна нині і в меблях.

Нова модель плінтуса у складській програмі – ПП1699!

Запустили у виробництво найвищу з серії прямолінійних класичних моделей плінтусу  - ПП1699.

 

Якщо Ви прагнете оформити Ваш інтер’єр в стриманому, строгому, ненав’язливому, але в той же час солідному та багатому стилі – оберіть модель ПП1699. Він ідеально підкреслить вашу підлогу, та чудово підійде, як для заміського будинку з великими світлими кімнатами, так і для стандартних просторих міських квартир чи офісів.

Відео презентація

Створили для Вас коротенький інформативний відео ролик, в якому Ви швидко та наочно можете побачити переваги ТМ Супер Профіль, чи показати їх кінцевому покупцю

Представляємо Вашій увазі новий декор у складській програмі!

Світло сірі, приємні, холодні тони в текстурі дуба, з багатим і рельєфним тисненням - це наш новий довгоочікуваний колір Дуб Глазго! Декор ідеально підходить під найпопулярніші сьогодні підлогові покриття і обіцяє стати справжнім хітом продаж!

За детальною інфомацією та зразками – звертайтесь, будь ласка, в офіс.

Виставкові стенди!

Колеги, для того, хто прагне представити покупцю наш плінтус якнайкраще, відповідно до Вашого солідного салону чи офісу - ми пропонуємо професійні виставкові стенди з плінтусами!

Стенд двосторонній. На ньому показано всі наші складські моделі плінтусів у найпопулярніших складських декорах. Також можна наочно роздивитись спосіб монтування внутрішніх та зовнішніх кутів, закінчення і торець.

Висота 184см, максимальний діаметр – 55см.

З питань придбання – телефонуйте в офіс +380442093214.

Нова модель у складській програмі – 0630!

Запустили у виробництво накладку - 0630.

З її допомогою можна створити безліч оригінальних рішень для Вашого інтер’єру!

Дана накладка може цікаво доповнити наші складські плінтуси, надавши їм нової форми.

Також її можна використовувати у якості стельового плінтуса – закривши ним стик між стіною і стелею.

Не менш красиво накладка 0630 виглядає в якості рамки до меблевих фасадів. Напевне це один з самих простих, доступних і недорогих способів «збагатити» звичайний фасад з ДСП. Або ж просто Вам потрібна акуратна рамочка для чогось – чи картина, фотографія, географічна карта – будь ласка. :)

Саму рамку, при цьому, Ви можете створити як назовні великим радіусом, так і всередину, що тонко підкреслить Вашу дизайнерську думку!

Ну і , окрім дизайнерських рішень, накладка 0630 може допомогти вирішити конкретну практичну задачу – закрити дилатаційну щілину в підлозі, якщо після установки плінтуса вона таки лишилась, чи додати товщини меблевим фасадам!

Нова модель на складі - ПП1680!

Однією з найпопулярніших наших складських моделей є плінтус ПП1280. Це поєднання класики, строгості та універсальності. Вона ідеально підходить практично під будь який інтер’єр. Висота її 80 мм, товщина -12мм. Але разом з тим, дуже часто споживач бажає точнісінько таку модель, але трохи товстішу, оскільки остерігається не закрити дилатаційну щілину між ламінатом і стіною. Ну або ж  просто подобається більш товстіший варіант.

Тож - ми вирішили для Вас це складне питання! Нова модель ПП1680 – має точнісіньку таку ж форму, як і ПП1280, але товстіша на 4мм – і має товщину 16мм. Тож тепер вибір Вам зробити буде легко. І ПП1280 і ПП1680 – будуть складськими!

Новий продукт у складській програмі – плінтус МДФ у натуральному шпоні!

Із задоволенням пропонуємо Вам наш новий продукт, що реалізується у складському асортименті (тобто в постійній наявності від однієї упаковки). Це плінтус МДФ, але не в стандартній складській пропозиції (що вкритий плівкою ПВХ), а в натуральному шпоні!

Виготовляти даний плінтус будемо в моделі ПП1682 і в моделі ПП1695. Наразі покриватимемо його в породі - Дуб.

Ця пропозиція не є готовим продуктом! Його ще треба обробляти фарбою, чи лаком. Але саме це і дає продавцям плінтусу фактично необмежені можливості - отримати кінцевий вигляд плінтуса на абсолютно будь який смак. Він може бути як світлим, так і темним, як глянцевим, так і матовим. І при цьому – мати неперевершений, натуральний вигляд! 

Новий продукт у складській програмі – лиштва МДФ!

Доволі часто, придбавши плінтус Торгової Марки «Супер Профіль» споживач запитує, чи може він придбати також і дверну лиштву, щоб кімната вийшла в одному стилі і якості. Що ж – проблему вирішено! Ми запустили лиштву на постійні основі у складську програму!

Детальніше про Лиштву МДФ...

Будівельний каталог 2018!

Шановні колеги!

Для тих, хто постійно працює з нашими плінтусами та стіновими панелями ми зробили новий Будівельний каталог 2018. Різниця між новим і минулорічним каталогами полягає у тому, що в нього додана нова модель плінтусу — ПП16100, а також лиштва - 1072. В каталозі вказана уся необхідна інформація, та продемонстровано наочні приклади інтер’єрів з використанням продукції бренду «Супер Профіль». З питань отримання каталогів, та будь якої іншої рекламної продукції звертайтесь в офіс компанії за телефоном +38 044 209 3214.

Наш плінтус в Польщі!

До уваги польських колег!

Плінтус нашої Торгової Марки відтепер можна придбати в Польщі!

По питанням співпраці, звертайтесь, будь ласка, в офіс нашого офіційного представника - компанії «IMPORT EKSPORT EAST».

Адреса: Польща, вул. Вольності 150/10
58-500 Єлєня Гора
tel. +48 75 700 50 41
biuro@import-eksport.eu

Наш плінтус в Білорусі!

До уваги білоруських колег!

Плінтус нашої Торгової Марки відтепер можна придбати в Республіці Білорусь!

По питанням співпраці, звертайтесь, будь ласка, в офіс нашого офіційного представника - компанії «МОНБЕЛ».

Адреса: Білорусь, м. Мінск, вул. Уманська б. 54 приміщення 91.

Комплект Брусочків до плінтусу.

В продаж надійшли комплекти брусочків для нашого плінтусу.

Розміри – 115х18х18мм.

В комплекті – 6 штук.

Торець кожного брусочку заклеєний плівкою з одного боку, івже повністю готовий до використання.

Створено для плінтусів, товщиною 16 мм і менше.

По висоті ідеально підходить для плінтусу ПП16110, висота якого - 110мм.

Для нижчих плінтусів брусочок можна зрізати до потрібної довжини.

 

Отже – тепер Ви маєте ще один зручний, та гарний спосіб додати родзинку в дизайн та оформлення своєї оселі!

Нова модель на складі - ПП16100!

Якщо Ви прагнете оформити Ваш інтер’єр вишукано та стильно – оберіть модель ПП16100. Цей плінтус – новинка 2018-го року, одна з найбільш справді універсальних моделей. Має водночас і цікавий, яскравий дизайн, і ергономічну, компактну форму. Чудово підійде як для просторого заміського будинку з великими світлими кімнатами, так і для стандартних міських квартир чи офісів.

Зміни в прайс-листі!

Шановні колеги, звертаємо Вашу увагу на те, що в прайс-листі фабрики відбулися певні зміни!
 
1. Раді повідомити Вам, що майже увесь асортимент нашої продукції дещо подешевшав! Лише деякі меблеві профілі незначно зросли в ціні.
2. В прайс-лист вже додано нові, заплановані до виробництва моделі. Це  профіль – 2280, плінтус – ПП16100, та лиштва – 1072. За їхнім випуском на склад ми будемо повідомляти Вас окремо.
3. Для Вашої зручності ми дещо упорядкували усі тематики, що виробляє фабрика. Тепер окремими блоками в прайс-листі  Ви знайдете профіль, плінтус, стінові панелі, панелі (меблеві), лиштву, та карнизи.
Тож тепер Ви маєте ще більше можливостей для легкого втілення Ваших проектів з допомогою нашої продукції!