Про нас

Фабрику «Супер Профіль» створено 2003-го року. Динамічно розвиваючись, удосконалюючи технологічний процес, відточуючи майстерність і набуваючи такий необхідний досвід та практику, на сьогодні, фабрика вже в кілька разів розширила свій асортимент, і має майже 800 складських(!) позицій різного виду погонажу з МДФ плити.
 
Це профіль, карнизи, панелі, плінтус і стінові панелі. В асортименті також є всі необхідні супутні товари, як то кріплення, стікери, ущільнювачі і т д..
 
 Паралельно з основною, складською програмою широке поширення отримав напрямок – «продукція під замовлення». Виготовляється багато ексклюзивних (тобто під конкретного замовника) моделей, що не входить в складську програму.
 
Окрім того, існують ексклюзивні, і не включені в складську програму, декори.
 
Також, при потребі, реалізується так званий «чорновий» погонаж, тобто не вкритий плівкою. Для подальшого його фарбування, чи якоїсь іншої обробки.
 
В рамках «продукції під замовлення» також виробляється продукція з деякими іншими видами покриття, окрім плівки ПВХ. Це фініш плівка, поліпропіленова плівка та натуральний шпон.
 
Виняткову увагу фабрика приділяє якості. В процесі випуску кожні півгодини продукція перевіряється на предмет виявлення недоліків, на відповідність розмірам, на відрив плівки від МДФ та ін.. А також строго перевіряється на відповідність до затвердженого шаблону. Адже недостатньо щоб товар був якісним по своїм властивостям – він ще має бути абсолютно однаковим за розміром і формою з усіма попередніми і наступними партіями, бо інакше планки не матимуть ідеального стику між собою.