Представляємо Вашій увазі наш новий продукт - Стінові панелі 12117.


Новини

Представляємо Вашій увазі наш новий продукт - Стінові панелі 12117.

Останнім часом особливої популярності серед дизайнерських та архітекторських рішень набувають дерев'яні рейки. Адже це один з доволі легких способів надати інтер'єру привабливості і, зрештою, просто виказати свою не лише практичність, а і оригінальність. Показати, що до своєї справи Ви підійшли з душею. ;)

На нашому youtube-каналі ми зібрали невеличку колекцію відео різних користувачів з назвою "Стінові рейкові панелі", де ви можете поверхнево ознайомитися з самою тематикою цього товару.

Як наслідок, будь яка популярна тема, розвиваючись і удосконалюючись - отримує цікаві альтернативні рішення-продовження.

Одним з таких рішень і є такі стінові рейкові панелі, як 12117!
Адже вони не просто вдало імітують дерев'яні рейки - вони в рази дешевше, їх незрівнянно легше монтувати і, що найважливіше - ці панелі дозволяють значно розширити межі та сфери застосування подібного матеріалу.
А в той же час саме монтування практично не вимагає додаткової підготовки самих стін (економлячи власнику ще й на цьому) і якоїсь особливої кваліфікації від майстрів по встановленню.

Дякуючи додатковій отриманій зручності і простоті - тема таких панелей набирає обертів ще більше! Тож, всюди, де Вам необхідно наповнити простір дизайнерськими оригінальними рішеннями - розглядайте як варіант наші панелі! Адже, окрім декорів з вдалою їмітацію дерева - ми можемо запропонувати Вам ще кілька десятків декорів на різний смак.

Детальніше тут: