Покращуємо білий декор!


Новини

Покращуємо білий декор!

Ми завжди прагнемо виробляти для Вас якомога якісніший, бездоганний товар. Це наш пріорітет. І тому раді Вам запропонувати замість старої білої плівки ПВХ – нову, від якісного італійського виробника Alfatherm!
Декор «Білий SM» – є найбільш популярним кольором нашої складської програми. Та разом з тим – це найбільш вразливий колір. Серйозні пошкодження, чи подряпини - на білому найпомітніші. Тому ми замовили нову білу плівку з додатковим захисним шаром,  який ще більше підвищує її захисні властивості. І, звичайно ж, залишили її максимально близькою до старої плівки по відтінку і рівню глянця. А також, уважно перевірили, щоб нова плівка не втратила адгезію для фарбування!
Для порівняння - ми взяли старий (мал. 1) і новий (мал. 2) зразок плівки і жорстко подряпали її гострим краєм плінтуса з однаковим зусиллям. Можете побачити самі – наскільки менш помітним лишився слід на новій плівці!
 
 Тож – маєте ще більш якісну пропозицію від ТМ Супер Профіль, і до того ж, за ті ж самі гроші! Вартість продукції з новою плівкою залишається незмінною!