Новини

Новий продукт у складській програмі – лиштва МДФ!

Доволі часто, придбавши плінтус Торгової Марки «Супер Профіль» споживач запитує, чи може він придбати також і дверну лиштву, щоб кімната вийшла в одному стилі і якості. Що ж – проблему вирішено! Ми запустили лиштву на постійні основі у складську програму!

Детальніше про Лиштву МДФ...

Будівельний каталог 2018!

Шановні колеги!

Для тих, хто постійно працює з нашими плінтусами та стіновими панелями ми зробили новий Будівельний каталог 2018. Різниця між новим і минулорічним каталогами полягає у тому, що в нього додана нова модель плінтусу — ПП16100, а також лиштва - 1072. В каталозі вказана уся необхідна інформація, та продемонстровано наочні приклади інтер’єрів з використанням продукції бренду «Супер Профіль». З питань отримання каталогів, та будь якої іншої рекламної продукції звертайтесь в офіс компанії за телефоном +38 044 209 3214.

Наш плінтус в Польщі!

До уваги польських колег!

Плінтус нашої Торгової Марки відтепер можна придбати в Польщі!

По питанням співпраці, звертайтесь, будь ласка, в офіс нашого офіційного представника - компанії «IMPORT EKSPORT EAST».

Адреса: Польща, вул. Вольності 150/10
58-500 Єлєня Гора
tel. +48 75 700 50 41
biuro@import-eksport.eu

Наш плінтус в Білорусі!

До уваги білоруських колег!

Плінтус нашої Торгової Марки відтепер можна придбати в Республіці Білорусь!

По питанням співпраці, звертайтесь, будь ласка, в офіс нашого офіційного представника - компанії «МОНБЕЛ».

Адреса: Білорусь, м. Мінск, вул. Уманська б. 54 приміщення 91.

Комплект Брусочків до плінтусу.

В продаж надійшли комплекти брусочків для нашого плінтусу.

Розміри – 115х18х18мм.

В комплекті – 6 штук.

Торець кожного брусочку заклеєний плівкою з одного боку, івже повністю готовий до використання.

Створено для плінтусів, товщиною 16 мм і менше.

По висоті ідеально підходить для плінтусу ПП16110, висота якого - 110мм.

Для нижчих плінтусів брусочок можна зрізати до потрібної довжини.

 

Отже – тепер Ви маєте ще один зручний, та гарний спосіб додати родзинку в дизайн та оформлення своєї оселі!

Нова модель на складі - ПП16100!

Якщо Ви прагнете оформити Ваш інтер’єр вишукано та стильно – оберіть модель ПП16100. Цей плінтус – новинка 2018-го року, одна з найбільш справді універсальних моделей. Має водночас і цікавий, яскравий дизайн, і ергономічну, компактну форму. Чудово підійде як для просторого заміського будинку з великими світлими кімнатами, так і для стандартних міських квартир чи офісів.

Зміни в прайс-листі!

Шановні колеги, звертаємо Вашу увагу на те, що в прайс-листі фабрики відбулися певні зміни!
 
1. Раді повідомити Вам, що майже увесь асортимент нашої продукції дещо подешевшав! Лише деякі меблеві профілі незначно зросли в ціні.
2. В прайс-лист вже додано нові, заплановані до виробництва моделі. Це  профіль – 2280, плінтус – ПП16100, та лиштва – 1072. За їхнім випуском на склад ми будемо повідомляти Вас окремо.
3. Для Вашої зручності ми дещо упорядкували усі тематики, що виробляє фабрика. Тепер окремими блоками в прайс-листі  Ви знайдете профіль, плінтус, стінові панелі, панелі (меблеві), лиштву, та карнизи.
Тож тепер Ви маєте ще більше можливостей для легкого втілення Ваших проектів з допомогою нашої продукції!

Якісний МДФ Плінтус ТМ «Супер Профіль" тепер в Латвії!

З радістю повідомляємо Вам про те, що наш плінтус МДФ з поліпшеними характеристиками (вологостійке покриття з ПВХ і ущільнений МДФ) тепер буде широко представлений і в Латвії. Придбати його можна в мережі супермаркетів «SIA KURŠI» по всій країні.

Ми бажаємо Вам легкого втілення Ваших ідей!

Новий меблевий каталог!

 

Шановні колеги! Для тих, хто постійно працює з профілями МДФ та панелями ми розробили новий меблевий каталог. В ньому вказана уся необхідна інформація, та продемонстровано наочні приклади інтер’єрів з використанням продукції бренду «Супер Профіль». З питань отримання каталогів, та будь якої іншої рекламної продукції звертайтесь в офіс компанії за телефоном +38 044 209 3214.

Якісний МДФ Плінтус Торгової Марки «Супер Профіль» тепер в Молдові!

З радістю повідомляємо Вам про те, що наш плінтус МДФ з поліпшеними характеристиками (вологостійка плівка ПВХ і ущільнений МДФ) тепер буде широко представлений і в Республіці Молдова.

З питань співпраці та придбання звертайтесь, будь ласка, в офіс компанії Acor-Original-Com:

Str.Doina 150, Chisinau, Moldova

Tel. (+373) -68637785

(+373) -79116482

Успіхів Вам і легкого втілення Ваших ідей!

Новий будівельний каталог!

Шановні колеги! Для тих, хто постійно працює з нашими плінтусами та стіновими панелями ми розробили новий будівельний каталог. В ньому вказана уся необхідна інформація, та продемонстровано наочні приклади інтер’єрів з використанням продукції бренду «Супер Профіль». З питань отримання каталогів, та будь якої іншої рекламної продукції звертайтесь в офіс компанії за телефоном +38 044 209 3214.

Зустрічайте нову німецьку колекцію декорів!

Раді Вам повідомити чудову новину! Ми вводимо відразу шість нових декорів у складську програму! Це справді впевнений і дуже важливий крок до великого оновлення та осучаснення нашої колірної гами. Ця колекція – останнє дизайнерське слово в підлогових та меблевих рішеннях провідних світових брендів. Вона не залишить Вас байдужим! Дані декори ідеально підходять до великої кількості ламінованих підлог багатьох виробників. На початку 2017-го року ми зробимо нові міні каталоги з новими декорами. А зараз Ви можете отримати  їх поки що у вигляді набору окремих «живих» зразків плівки в офісі ТМ Супер Профіль. Чи замовити їх доставку.
Бажаємо Вам легкого втілення Ваших проектів з нами!

Покращуємо білий декор!

Ми завжди прагнемо виробляти для Вас якомога якісніший, бездоганний товар. Це наш пріорітет. І тому раді Вам запропонувати замість старої білої плівки ПВХ – нову, від якісного італійського виробника Alfatherm!
Декор «Білий SM» – є найбільш популярним кольором нашої складської програми. Та разом з тим – це найбільш вразливий колір. Серйозні пошкодження, чи подряпини - на білому найпомітніші. Тому ми замовили нову білу плівку з додатковим захисним шаром,  який ще більше підвищує її захисні властивості. І, звичайно ж, залишили її максимально близькою до старої плівки по відтінку і рівню глянця. А також, уважно перевірили, щоб нова плівка не втратила адгезію для фарбування!
Для порівняння - ми взяли старий (мал. 1) і новий (мал. 2) зразок плівки і жорстко подряпали її гострим краєм плінтуса з однаковим зусиллям. Можете побачити самі – наскільки менш помітним лишився слід на новій плівці!
 
 Тож – маєте ще більш якісну пропозицію від ТМ Супер Профіль, і до того ж, за ті ж самі гроші! Вартість продукції з новою плівкою залишається незмінною!
 
  

Вітаємо Вас на оновленому сайті!

Тепер користуватись ним стало ще зручніше. Ми дещо вдосконалили структуру, оновили інформацію в розділах і адаптували його до всіх видів сучасних ґаджетів. Старий дизайн і вся попередня інформація та старіші новини - також лишились! Переглянути їх Ви зможете тут: http://old.superprofil.com.ua/

Нова модель плінтуса у виробництві!

Пані, та панове!

Віднині Ви маєте плінтус торгової марки «Супер Профіль» дійсно на будь який смак, і зможете ідеально підібрати собі його форму до будь якого приміщення! Ми запустили у виробництво нову модель плінтуса, що постійно підтримуватиметься у наявності – ПП1695!

УВАГА, АКЦІЯ!!!

Шановні колеги, у нас СУПЕР розпродаж!

Зустрічайте літо!

Просто зараз і до 20-го червня включно отримайте додаткову знижку в 10% на плінтус і в 20%(!) на профіль!

Увага, кількість товару обмежена! Акція поширюється лише на складські залишки, що є на даний момент. Наявність і кількість товару на складі, а також усі інші деталі  – уточнюйте у менеджерів фабрики.

Тримайтесь і хорошого настрою Вам ;)