Новини

Представляємо Вашій увазі новий декор у складській програмі!

Світло сірі, приємні, холодні тони в текстурі дуба, з багатим і рельєфним тисненням - це наш новий довгоочікуваний колір Дуб Глазго! Декор ідеально підходить під найпопулярніші сьогодні підлогові покриття і обіцяє стати справжнім хітом продаж!

За детальною інфомацією та зразками – звертайтесь, будь ласка, в офіс.

Виставкові стенди!

Колеги, для того, хто прагне представити покупцю наш плінтус якнайкраще, відповідно до Вашого солідного салону чи офісу - ми пропонуємо професійні виставкові стенди з плінтусами!

Стенд двосторонній. На ньому показано всі наші складські моделі плінтусів у найпопулярніших складських декорах. Також можна наочно роздивитись спосіб монтування внутрішніх та зовнішніх кутів, закінчення і торець.

Висота 184см, максимальний діаметр – 55см.

З питань придбання – телефонуйте в офіс +380442093214.

Нова модель у складській програмі – 0630!

Запустили у виробництво накладку - 0630.

З її допомогою можна створити безліч оригінальних рішень для Вашого інтер’єру!

Дана накладка може цікаво доповнити наші складські плінтуси, надавши їм нової форми.

Також її можна використовувати у якості стельового плінтуса – закривши ним стик між стіною і стелею.

Не менш красиво накладка 0630 виглядає в якості рамки до меблевих фасадів. Напевне це один з самих простих, доступних і недорогих способів «збагатити» звичайний фасад з ДСП. Або ж просто Вам потрібна акуратна рамочка для чогось – чи картина, фотографія, географічна карта – будь ласка. :)

Саму рамку, при цьому, Ви можете створити як назовні великим радіусом, так і всередину, що тонко підкреслить Вашу дизайнерську думку!

Ну і , окрім дизайнерських рішень, накладка 0630 може допомогти вирішити конкретну практичну задачу – закрити дилатаційну щілину в підлозі, якщо після установки плінтуса вона таки лишилась, чи додати товщини меблевим фасадам!

Нова модель на складі - ПП1680!

Однією з найпопулярніших наших складських моделей є плінтус ПП1280. Це поєднання класики, строгості та універсальності. Вона ідеально підходить практично під будь який інтер’єр. Висота її 80 мм, товщина -12мм. Але разом з тим, дуже часто споживач бажає точнісінько таку модель, але трохи товстішу, оскільки остерігається не закрити дилатаційну щілину між ламінатом і стіною. Ну або ж  просто подобається більш товстіший варіант.

Тож - ми вирішили для Вас це складне питання! Нова модель ПП1680 – має точнісіньку таку ж форму, як і ПП1280, але товстіша на 4мм – і має товщину 16мм. Тож тепер вибір Вам зробити буде легко. І ПП1280 і ПП1680 – будуть складськими!

Новий продукт у складській програмі – плінтус МДФ у натуральному шпоні!

Із задоволенням пропонуємо Вам наш новий продукт, що реалізується у складському асортименті (тобто в постійній наявності від однієї упаковки). Це плінтус МДФ, але не в стандартній складській пропозиції (що вкритий плівкою ПВХ), а в натуральному шпоні!

Виготовляти даний плінтус будемо в моделі ПП1682 і в моделі ПП1695. Наразі покриватимемо його в породі - Дуб.

Ця пропозиція не є готовим продуктом! Його ще треба обробляти фарбою, чи лаком. Але саме це і дає продавцям плінтусу фактично необмежені можливості - отримати кінцевий вигляд плінтуса на абсолютно будь який смак. Він може бути як світлим, так і темним, як глянцевим, так і матовим. І при цьому – мати неперевершений, натуральний вигляд! 

Новий продукт у складській програмі – лиштва МДФ!

Доволі часто, придбавши плінтус Торгової Марки «Супер Профіль» споживач запитує, чи може він придбати також і дверну лиштву, щоб кімната вийшла в одному стилі і якості. Що ж – проблему вирішено! Ми запустили лиштву на постійні основі у складську програму!

Детальніше про Лиштву МДФ...

Будівельний каталог 2018!

Шановні колеги!

Для тих, хто постійно працює з нашими плінтусами та стіновими панелями ми зробили новий Будівельний каталог 2018. Різниця між новим і минулорічним каталогами полягає у тому, що в нього додана нова модель плінтусу — ПП16100, а також лиштва - 1072. В каталозі вказана уся необхідна інформація, та продемонстровано наочні приклади інтер’єрів з використанням продукції бренду «Супер Профіль». З питань отримання каталогів, та будь якої іншої рекламної продукції звертайтесь в офіс компанії за телефоном +38 044 209 3214.

Наш плінтус в Польщі!

До уваги польських колег!

Плінтус нашої Торгової Марки відтепер можна придбати в Польщі!

По питанням співпраці, звертайтесь, будь ласка, в офіс нашого офіційного представника - компанії «IMPORT EKSPORT EAST».

Адреса: Польща, вул. Вольності 150/10
58-500 Єлєня Гора
tel. +48 75 700 50 41
biuro@import-eksport.eu

Наш плінтус в Білорусі!

До уваги білоруських колег!

Плінтус нашої Торгової Марки відтепер можна придбати в Республіці Білорусь!

По питанням співпраці, звертайтесь, будь ласка, в офіс нашого офіційного представника - компанії «МОНБЕЛ».

Адреса: Білорусь, м. Мінск, вул. Уманська б. 54 приміщення 91.

Комплект Брусочків до плінтусу.

В продаж надійшли комплекти брусочків для нашого плінтусу.

Розміри – 115х18х18мм.

В комплекті – 6 штук.

Торець кожного брусочку заклеєний плівкою з одного боку, івже повністю готовий до використання.

Створено для плінтусів, товщиною 16 мм і менше.

По висоті ідеально підходить для плінтусу ПП16110, висота якого - 110мм.

Для нижчих плінтусів брусочок можна зрізати до потрібної довжини.

 

Отже – тепер Ви маєте ще один зручний, та гарний спосіб додати родзинку в дизайн та оформлення своєї оселі!

Нова модель на складі - ПП16100!

Якщо Ви прагнете оформити Ваш інтер’єр вишукано та стильно – оберіть модель ПП16100. Цей плінтус – новинка 2018-го року, одна з найбільш справді універсальних моделей. Має водночас і цікавий, яскравий дизайн, і ергономічну, компактну форму. Чудово підійде як для просторого заміського будинку з великими світлими кімнатами, так і для стандартних міських квартир чи офісів.

Зміни в прайс-листі!

Шановні колеги, звертаємо Вашу увагу на те, що в прайс-листі фабрики відбулися певні зміни!
 
1. Раді повідомити Вам, що майже увесь асортимент нашої продукції дещо подешевшав! Лише деякі меблеві профілі незначно зросли в ціні.
2. В прайс-лист вже додано нові, заплановані до виробництва моделі. Це  профіль – 2280, плінтус – ПП16100, та лиштва – 1072. За їхнім випуском на склад ми будемо повідомляти Вас окремо.
3. Для Вашої зручності ми дещо упорядкували усі тематики, що виробляє фабрика. Тепер окремими блоками в прайс-листі  Ви знайдете профіль, плінтус, стінові панелі, панелі (меблеві), лиштву, та карнизи.
Тож тепер Ви маєте ще більше можливостей для легкого втілення Ваших проектів з допомогою нашої продукції!

Якісний МДФ Плінтус ТМ «Супер Профіль" тепер в Латвії!

З радістю повідомляємо Вам про те, що наш плінтус МДФ з поліпшеними характеристиками (вологостійке покриття з ПВХ і ущільнений МДФ) тепер буде широко представлений і в Латвії. Придбати його можна в мережі супермаркетів «SIA KURŠI» по всій країні.

Ми бажаємо Вам легкого втілення Ваших ідей!

Новий меблевий каталог!

 

Шановні колеги! Для тих, хто постійно працює з профілями МДФ та панелями ми розробили новий меблевий каталог. В ньому вказана уся необхідна інформація, та продемонстровано наочні приклади інтер’єрів з використанням продукції бренду «Супер Профіль». З питань отримання каталогів, та будь якої іншої рекламної продукції звертайтесь в офіс компанії за телефоном +38 044 209 3214.

Якісний МДФ Плінтус Торгової Марки «Супер Профіль» тепер в Молдові!

З радістю повідомляємо Вам про те, що наш плінтус МДФ з поліпшеними характеристиками (вологостійка плівка ПВХ і ущільнений МДФ) тепер буде широко представлений і в Республіці Молдова.

З питань співпраці та придбання звертайтесь, будь ласка, в офіс компанії Acor-Original-Com:

Str.Doina 150, Chisinau, Moldova

Tel. (+373) -68637785

(+373) -79116482

Успіхів Вам і легкого втілення Ваших ідей!

Новий будівельний каталог!

Шановні колеги! Для тих, хто постійно працює з нашими плінтусами та стіновими панелями ми розробили новий будівельний каталог. В ньому вказана уся необхідна інформація, та продемонстровано наочні приклади інтер’єрів з використанням продукції бренду «Супер Профіль». З питань отримання каталогів, та будь якої іншої рекламної продукції звертайтесь в офіс компанії за телефоном +38 044 209 3214.

Зустрічайте нову німецьку колекцію декорів!

Раді Вам повідомити чудову новину! Ми вводимо відразу шість нових декорів у складську програму! Це справді впевнений і дуже важливий крок до великого оновлення та осучаснення нашої колірної гами. Ця колекція – останнє дизайнерське слово в підлогових та меблевих рішеннях провідних світових брендів. Вона не залишить Вас байдужим! Дані декори ідеально підходять до великої кількості ламінованих підлог багатьох виробників. На початку 2017-го року ми зробимо нові міні каталоги з новими декорами. А зараз Ви можете отримати  їх поки що у вигляді набору окремих «живих» зразків плівки в офісі ТМ Супер Профіль. Чи замовити їх доставку.
Бажаємо Вам легкого втілення Ваших проектів з нами!

Покращуємо білий декор!

Ми завжди прагнемо виробляти для Вас якомога якісніший, бездоганний товар. Це наш пріорітет. І тому раді Вам запропонувати замість старої білої плівки ПВХ – нову, від якісного італійського виробника Alfatherm!
Декор «Білий SM» – є найбільш популярним кольором нашої складської програми. Та разом з тим – це найбільш вразливий колір. Серйозні пошкодження, чи подряпини - на білому найпомітніші. Тому ми замовили нову білу плівку з додатковим захисним шаром,  який ще більше підвищує її захисні властивості. І, звичайно ж, залишили її максимально близькою до старої плівки по відтінку і рівню глянця. А також, уважно перевірили, щоб нова плівка не втратила адгезію для фарбування!
Для порівняння - ми взяли старий (мал. 1) і новий (мал. 2) зразок плівки і жорстко подряпали її гострим краєм плінтуса з однаковим зусиллям. Можете побачити самі – наскільки менш помітним лишився слід на новій плівці!
 
 Тож – маєте ще більш якісну пропозицію від ТМ Супер Профіль, і до того ж, за ті ж самі гроші! Вартість продукції з новою плівкою залишається незмінною!